• Spotkanie z policjantką

W poniedziałek  23 października  odwiedziła  nasze  przedszkole  pani  policjantka.

Podczas  spotkania  z  dziećmi  omówiła  zasady  bezpiecznego   poruszania  się  po drodze. Przypominała  również  ważne  numery   alarmowe  oraz  jak   należy  zachować  się  w  trudnych  sytuacjach . Ostrzegała  dzieci  przed  nieznajomymi, od których  nie  należy   brać   żadnych  rzeczy, ani  się  z  nimi  oddalać.

Szczególnym   zainteresowaniem  wśród  dzieci cieszyła  się  prezentacja  wozu policyjnego.

Spotkanie  odbyło  się  w miłej  atmosferze. Jako   podziękowanie  dzieci  wręczyły pani  policjantce  laurkę.

• Urodziny Kubusia Puchatka

•  W piątek 13 października w naszym przedszkolu świętowaliśmy po raz kolejny Urodziny Kubusia Puchatka. Z tej okazji Kubuś Puchatek zawitał do naszego przedszkola, by razem z dziećmi świętować swój dzień. Po przywitaniu Kubusia oraz towarzyszących mu przyjaciół wszyscy uczestniczyli w zabawach muzyczno-ruchowych..  Na zakończenie zabaw z Kubusiem każde dziecko otrzymało kolorowy balonik, a w sali czekał na dzieci  pyszny urodzinowy tort. Był to dzień pełen wrażeń i dobrego humoru.