• Bezpieczne wakacje

• Wakacje to czas wypoczynku zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Każdy chce ten czas wykorzystać jak najlepiej i zdrowo. Nasze przedszkole odwiedził pan ze Straży Miejskiej, który przeprowadził pogadankę z dziećmi na temat  "Jak bezpiecznie spędzić wakacje". Przypomniał o zasadach bezpieczeństwa podczas zabaw nad wodą, w górach oraz o różnych sytuacjach zagrażających naszemu zdrowiu. Wszystkie dzieci z uwagą wysłuchały dobrych rad, miały też okazję do rozmowy. Na zakończenie wręczyły naszemu gościowi laurkę z podziękowaniem za miłe spotkanie.

• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

• Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2022/2023 w postępowaniu uzupełniającym są dostępne na tablicy
              w holu przedszkola

UWAGA!

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do naszego Przedszkola są zobowiązani w dniach od 1 do 4 lipca 2022r. do zalogowania się na konto i potwierdzenie
              w systemie woli zapisu, tylko wtedy dziecko zostanie przyjęte.

• Ekokulturalne przedszkole

• W roku szkolnym 2021/2022  nasze przedszkole aktywnie brało udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym EKOKULTURALNE PRZEDSZKOLE.

Podczas realizacji projektu w naszej placówce były podejmowane różnorodne działania ekologiczne, które promowały ekokulturę wśród przedszkolaków. Za szereg działań w tym zakresie nasze przedszkole otrzymało certyfikat EKOKULTURALNEGO PRZEDSZKOLA.

Gratulujemy dzieciom, nauczycielom oraz rodzicom za owocną współpracę przy realizacji projektu.

• Pożegnanie starszaków

Seredecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grup Mądre Sowy na uroczystość pożegnania przedszkola, która odbędzie się w dniu 23.06.2022 (czwartek)                  o godz. 9:30 w przedszkolnym ogrodzie.

• XIII Konkurs Piosenki Przedszkolnej " O Ząb Smoka Felusia"

• Maja z grupy "Kangurki” reprezentowała nasze przedszkole w Konkursie Piosenki Przedszkolnej "O Ząb Smoka Felusia". Temtem przewodnim była "Wakacyjna piosenka”. Celem konkursu  było rozbudzanie u przedszkolaków zamiłowania do śpiewu i muzyki oraz prezentacja umiejętności artystycznych. Serdecznie gratulujemy Mai występu i odwagi na scenie. Życzymy dalszych sukcesów.

• Piknik Rodzinny "Kolorowy Świat Przyrody"

• W dniu 2 czerwca odbył się Piknik Rodzinny „Kolorowy Świat Przyrody”. Piknik rozpoczął się od występu przedszkolaków, którzy zaprezentowali dla swoich rodziców program artystyczny z okazji Dnia Rodziny.

Podczas pikniku był zorganizowany także Punkt Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, który prowadziły uczennice Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu pod kierunkiem Pana Andrzeja Wyzgi. Chętni rodzice i dzieci mogli uzyskać tu cenne informacje oraz poszerzyć swoje kompetencje z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji Pikniku, przyniesienie pysznych smakołyków na stół szwedzki, obsługę grilla i pomoc przy pieczeniu kiełbasek oraz za wspólną zabawę.

więcej zdjęć kliknij

• IX Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski

• Martin z grupy „Mądre Sowy” reprezentował nasze przedszkole w konkursie recytatorskim organizowanym przez PM2 w Mielcu. Tegoroczna edycja przebiegła pod hasłem: „Kulturalny przedszkolak- czyli savoir vivre w poezji dziecięcej. Martin w swoim wierszu pt. „Zachowywanie się przy stole” A. Borowieckiej w zabawny sposób uczył zasad kultury przy stole. Martinowi Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.