• Dziękujemy

• Mamie Julii za przeprowadzenie interesujących warsztatów mydlarskich i za poświęcony czas.

• Wszystkim rodzicom, którzy włączyli się przygotowanie i organizację Pikniku Rodzinnego oraz całotygodniowych obchodów Dnia Dziecka

• Rodzicom Olka i Wiktora za pokrycie kosztów atrakcji dla dzieci LUNAPARK

• Firmie Gardner Aerospace Mielec za ufundowanie upominków z okazji Dnia Dziecka

• Firmie Leclerc za osłodzenie Dnia Dziecka Kinder Niespodziankami

• Firmie FRONERI za otrzymane lody

• Mamie Nikodema z grupy Króliczki za pouczające spotkanie i przybliżenie zawodu protetyka

• Pani Małgorzacie Tylko - lekarzowi stomatologii oraz Iwonie Rajtar - higienistce stomatologicznej z gabinetu Estetic-Dent za zaproszenie do gabinetu i przybliżenie zawodu stomatologa oraz zasad higieny jamy ustnej.

• Klubowi Extreme Fitness za zaproszenie i wspólne zabawy ruchowe.

• Rodzicom Lili z grupy Tygryski/ Mądre Sowy za opracowanie i przygotowanie plakatów na III Międzyprzedszkolny Rodzinny Przegląd Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda".

• Tacie Nikodema z grupy Króliczki za pomoc w przewiezieniu elementów do dekoracji na III Międzyprzedszkolny Rodzinny Przegląd Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda"

• Tacie Martynki z grupy Króliczki i Lilki z grupy Kangurki za poświęcony czas i zorganizowanie kuligu dla wszystkich przedszkolaków.

• Tacie Paulinki z grupy Kangurki za udostępnienie sprzętu i odśnieżenie przedszkolnego parkingu oraz alejek.

• Rodzicom Kuby z grupy Króliczki za poświęcony czas i przeczytanie dzieciom bajek.

• Firmie Euro - Eko za ufundowanie pamiątkowych statuetek

• Rodzicom Lilki z grupy Tygryski/ Mądre Sowy za opracowanie i przygotowanie plakatów, dyplomów, podziękowań i numerów startowych dla zawodników.

• Rodzicom Olka i Wiktora za ufundowanie nagród.

• Mamie Filipa z grupy Króliczki za fotorelacje z zawodów.

• Mamie Julki z grupy Tygryski/Mądre Sowy za opiekę medyczną podczas zawodów.

• Radiu Leliwa i panu Tomaszowi Łępa za patronat medialny oraz współprowadzenie imprezy.

• Nauczycielom SP 9 pani Agnieszce i panu Marcinowi za pomoc w wsparcie podczas zawodów.

• Klubowi Extreme Fitness i Szkole Tańca Anna Kowalik za muzyczno - ruchowe zabawy dla zawodników

• Monice Rybińskiej ze Szkoły Tańca Kawałek Podłogi za poprowadzenie zumby dla uczestników biegu

• Pani dyrektor MOSIR za udostępnienie hali oraz wszystkim, którzy pomogli w organizacji Biegu Przedszkolaka

• Klubowi LKS Stal Mielec za pomoc w organizacji II Mieleckiego Biegu Przedszkolaka i za poświęcony czas.