• Piknik Rodzinny

• „Najlepsza drużyna – to moja rodzina!”takie hasło przewodziło piknikowi zorganizowanemu w naszym przedszkolnym ogrodzie.

Podczas pierwszej części dzieci zaprezentowały swoim rodzicom pokazy taneczne oraz wspólnie zaśpiewały dla mamy i taty piosenkę – brawurowe wykonanie sprawiło, że wszystkim radośniej zabiły serca.  Drugą część poprowadził wodzirej i to pod jego przewodnictwem bawiły się i mamusie z córeczkami i tatusie z synkami i wszyscy, którzy mieli ochotę tego dnia zatańczyć i porywalizować ze sobą w różnych konkurencjach. Spragnieni i głodni mogli pokosztować różnych smakołyków przygotowanych przez rodziców oraz panie kucharki. Nad idealnym wypieczeniem kiełbasek czuwali dzielni tatusiowie. Zabawa była udana bo,  nasza przedszkolna drużyna to jak jedna wielka rodzina!

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w pomoc przy organizacji pikniku.

• Sprintem do maratonu

• IX Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków

Nasze przedszkole kolejny raz przyłączyło się do wydarzenia, którego celem jest promocja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu, w tym czasu na świeżym powietrzu, popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz kształtowanie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w dorosłym życiu. Łączny dystans, który udało nam sie pokonzać to 18000 metrów.

Więcej zdjęć i jeszcze więcej

• Konkurs ,,Wierszyki łamiące języki”

• 12 maja w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt.,, Wierszyki łamiące języki”. Każdą grupę reprezentowało dwóch przedszkolaków, którzy recytowali logopedyczne wierszyki. Pięknej recytacji przysłuchiwało się jury, które oceniało występy.

Konkurs pokazał, że dzieci  potrafią ,,zmierzyć się” się z  logopedycznymi wierszami, a trudności językowe wcale nie są dla nich ,,straszne”. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, a każda z grup otrzymała zestaw wartościowych książek, z których korzystać będą wszystkie dzieci.

Dziękujemy również  pani Asi Prokop- pracownikowi Miejskiej Biblioteki nr 4 za pełnienie funkcji jury i ufundowanie dodatkowych nagród w postaci bajeczek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w  galerii.